Proč se na nás majitelé e-shopů obracejí?

Spousta zákazníků k nám přichází s tím, že export od jejich dodavatele není kompatibilní s formátem, který očekává jejich e-shop. V první chvíli si ale neuvědomují, že to je jen vrchol ledovce.

Spousta zákazníků k nám přichází s tím, že export od jejich dodavatele není kompatibilní s formátem, který očekává jejich e-shop. V první chvíli si ale neuvědomují, že to je jen vrchol ledovce. Pro optimální propojení totiž zpravidla potřebují mnohem víc:

  • něchtějí prodávat kompletní sortimet dodavatele, ale jen jeho určitou část
  • kategorie, jak je uvádí dodavatel, vůbec neodpovídají těm, které chce mít majitel e-shopu vytvořené u sebe. 
  • dodavatel uvádí jiné ceny, než za které chce majitel internetového obchodu prodávat. Nebo je to zahraniční dodavatel a export obsahuje ceny v jiné měně
  • dodavatel neseskupuje produkty do variant, nebo je třídí jinak, než by si majitel e-shopu představoval
  • dodací lhůty, které uvádí dodavatel napodovídají těm, které chtějí zobrazovat na eshopu ("skladem" u dodavatele v praxi může znamenat pro e-shop několik dní navíc, než se zboží od dodavatele naskladní na skladu internetového obchodu)
  • data od dodavatele jsou mnohdy ve špatném stavu, nebo jeho popisky např. obsahují odkazy na stránky dodavatele. Takové odkazy by ale chtěl e-shopař automaticky odstraňovat

To je jen malý příklad problémů, se kterými se v praxi setkáváme. Pokud se chcete vyhnout každodení úmorné ruční práci, náš nástroj vám pomůže vše automatizovat a ušetřit tak cenné hodiny času.

Stále potřebujete pomoc? Napište nám Napište nám