Schvalování produktů

Díky schvalování produktů si můžete vybrat jen ty produkty, které chcete prodávat. Nemusíte tak do e-shopu posílat kompletní dodavatelům sortiment, ale pouze jeho libovolnou podmnožinu.

V jakých stavech může produkt být?

  • schválený produkt se posílá do e-shopu
  • čeká na schválení - do e-shopu se neodesílá, dokud ho ručně neschválíte
  • zamítnutý - do e-shopu se také neposílá. Produkt můžete kdykoliv opětovně schválit

Nastavení schvalování

Schvalovat produkty můžete buď ručně jeden po druhém, po kategoriích nebo pomocí hromadných akcí v přehledu produktů. Schvalovat také můžete buď celý produkt, nebo jen některou jeho variantu.

  1. globální nastavení - jak se budou automaticky schvalovat nové produkty si můžete nastavit globálně pro každého dodavatele. Přejděte v menu do Dodavatelé > Název dodavatele a odrolujte stránku na část "Nové produkty"

  2. nastavení kategorie - u každé dodavatelské kategorie si lze nastavit, jak se budou produky automaticky schvalovat. Pokud produkty z dané kategorie v exportu nechcete, nastavte pravidlo na "Schvalovat ručně" nebo "Rovnou zamítat". Pokud zvolíte "Neměnit", bude se schvalování řídit nastavením popsaným v předchozím bodě. Nastavení najdete v části Kategorie > Párování kategorií.

  3. Ruční schvalování - produkty můžete schvalovat také jeden po druhém. Přejděte na Produkty > Produkty. Schvalovat můžete palcem nahoru, zamítat palcem dolů.

  4. Hromadné schvalování - vyfiltrujte si libovolné produkty a klikněte na checkbox u jednoho z nich. Zobrazí se panel s hromadnými akcemi. Jedním kliknutím můžete schválit, zamítnou nebo označit "Ke schválení" všechny produkty na stránce nebo všechny stránky najednou.